Naprawa Falowników

Serwisujemy większość typów oraz modeli falowników silnikowych w zakresie od najmniejszych mocy do ok 30-40kW. Większe urządzenia również serwisujemy w szczególnych przypadkach, ale to już do indywidualnego uzgodnienia. Podejmiemy się również naprawy nietypowych urządzeń, dedykowanych przemienników, również takich zasilanych innym napięciem np. 90V, 110V, 550V, lub 1000V oraz inwerterów w postaci zintegrowanych płyt głównych urządzeń przemysłowych jak bieżnie treningowe, wentylatory, piece, pralnice itp. Posiadamy dostęp do części nietypowych, niedostępnych w zwykłych punktach sprzedaży lub dostępnych tylko w dużych seriach. Sprowadzamy przede wszystkim oryginalne części od producentów z całego świata.

 

Logistyka naszego serwisu umożliwia wysyłkę z falownika z dowolnego miejsca w Polsce, Europie i na świecie. Po otrzymaniu przesyłki dokonujemy wyceny, czekamy na akceptację oraz przeprowadzamy naprawę.

 

Zapraszamy do obejrzenia pełnej oferty, lub strony główniej.

Rzeczy niemożliwe naprawiamy od ręki...
Cuda zajmują nam najwyżej kilka dni!

Galeria zdjęćGaleria zdjęćGaleria zdjęćGaleria zdjęćGaleria zdjęćGaleria zdjęćGaleria zdjęćGaleria zdjęćGaleria zdjęćGaleria zdjęć

Kontakt / Contact

"BESTLER" Paweł Jędrychowicz

ul. Akacjowa 25

08-110 Siedlce

tel: 692-377-100 /pn-pt 9-17/

e-mail:

 

In English please contact only via email.