Naprawa Bieżni Elektrycznych

Nasza firma świadczy usługi w zakresie napraw wszystkiego co elektryczne i elektroniczne w urządzeniach cardio. Regenerujemy sterowniki bieżni wszystkich producentów, panele i wszelkie inne elementy sterowania również w rowerkach, orbitrekach, stepmill'ach (schodach). Regenerujemy również alternatory w tym również uszkodzone mechanicznie lub elektrycznie wirniki alternatorów wszystkich producentów, również te przywiezione z USA.

 

 

Naprawiamy również moduły sterowania w popularnych w Polsce bieżniach Lifefitness, Technogym, Precor, SportsArt, Cybex, BHFitness, Kettler i wiele innych.

Podejmiemy się naprawy każdego sterowania w każdej bieżni.

 

 

Do współpracy w szczególności zapraszamy serwisy zajmujące się przeglądami i naprawami mechanicznymi bieżni, zapraszamy sklepy, hurtownie. Współpracujemy również z wieloma siłowniami i klubami fitness w całym kraju. Zapraszamy także osoby prywatne zainteresowane naprawą swojej domowej bieżni, rowerka cardio itp.

 

 

Aby naprawić uszkodzone urządzenie nie trzeba go do nas przywozić w całości - w szczególności jeśli jest daleko. W rozmowie telefonicznej pomożemy ustalić jaki dokładnie podzespół jest uszkodzony, poinstruujemy jak można go wymontować i co należy do nas przywieźć lub przesłać abyśmy mogli usunąć usterkę. W ten sposób współpracujemy z wieloma firmami w całym kraju. Zapraszamy!

 

 

Producenci i modele:

 

LifeFitness, TechnoGym, Life Fitness, BH Fitness, Precor, York, Kettler, Nautilus, Horizon Fitness, HMS, Reebok, Vision Fitness, Buffalo, SportArts, SportsArt, ArtsSport, ArtSports, Proform,

 

Moduły: ENDEX IDCD71C, (error 6) IDCD71, DCMC66, DCMD65, DCMD67, DCSD67, DCSD67NP, 91t, 92257, 954i, MC2000ES (wymiana procesora)

Rzeczy niemożliwe naprawiamy od ręki...
Cuda zajmują nam najwyżej kilka dni!

Galeria zdjęćGaleria zdjęćGaleria zdjęćGaleria zdjęćGaleria zdjęćGaleria zdjęćGaleria zdjęćGaleria zdjęćGaleria zdjęćGaleria zdjęć

Kontakt / Contact

"BESTLER" Paweł Jędrychowicz

ul. Akacjowa 25

08-110 Siedlce

tel: 692-377-100 /pn-pt 9-17/

e-mail:

 

In English please contact only via email.